kidszem@gmail.com

0 216 596 23 83

0 553 923 23 83

  • Çocuk Aktivite Merkezi
  • Çocuk Aktivite Merkezi
  • Çocuk Aktivite Merkezi
  • Çocuk Aktivite Merkezi

çocuğunuza muhteşem bir parti yaşatmak için çocuğunuz hakkında kısa bir bilgi vermeniz ve hayalinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır. doğum günü pastasından , supriz hediyelere, balon süslemeden palyaço ve animatöre kadar tüm ayrıntıların düşünüldüğü partilerde ayrıca çocuğunuza ve arkadaşlarına özel bir çok aktivite ile eğlenceye eğitici bir renk katılmaktadır.

Yaşanacak harika anların fotoğraflarla ölümsüzleştirileceği partilerde çocuklarımız aktivite merkezimizde unutulmaz anlar yaşacak ve siz değerli veliler de unutulmaz bir günü misafirimiz olarak yaşamanın hazzını tadacaksınız.

Dogum Günleri ve Parti Hizmetlerimiz

"Onun ilk doğduğu günü hatırlıyormusunuz ? "


o tarifi imkansız duyguyu, kucağınıza aldığınızda yaşadığınız heyecanı? peki ya ilk çıkardığı sesi, anne yada baba deyişini. biliyoruz....

bunları unutmanın mümkün olmadığını, bize en değerli anları hep çocuklarımızın yaşattığını ve hayatımız boyunca en değerli varlıklarımız olarak kalacaklarını.hiçbirimiz bu en değerli varlıklarımızın dünyaya geldiği günü unutamadığı gibi, onların onların doğum günlerinide şartlarımız dahilinde ve en mükemmel şekilde kutlamak isteriz. ama bazen;

- acaba kaç kişi gelecek?
- unuttuğumuz bir şey kalacak mı?
- ona layık bir gün yaşatabilecek miyiz?
- evim çok mu kirlenip dağılacak?

gibi uzayıp giden sorularla bu muhteşem anlara istem dışı kaygılar ile yaklaşırız. ama si bunu düşünmeyin, eviniz kadar sıcak bir ortamda ve sizin kadar ince düşüncelerle tasarlayacağımız doğum günleri artık KİDSZEM ile gerçeğe dönüşüyor.

7 GÜN 24 SAAT

Whatsapp Hattımız: 0 (553) 923 23 83

 
 
To Top ↑