kidszem@gmail.com

0 216 596 23 83

0 553 923 23 83

TRAFİK EĞİTİM PARKURU

trafik eğitimi çocuklarımıza küçük yaşta verilmeli ve trafik kurallarına uyma alışkanlığının kazandırılması sağlanmaktadır. çünkü 5 ile 15 yaş grubuna giren yayaların diğer yaş grubundaki yayalara göre çok daha fazla trafik kazasına karıştıkları istatistiklerde görülmektedir. genel olarak çocuklara verilen eğitim, onların yetişkin yaşamının deneyim, sorumluluk ve imkanlarına hazırlar. çocuklarımıza yönelik karayolu trafik güvenliği eğitimi, kendilerini kazalardan korumaya ve karayolu çevresini kullanan ve düzene sokan yetişkin yaşamına hazırlamaya yönelik olmalıdır. bu bakış açısıyla yola çıkan KİDSZEM, trafik parkurunda mekanik güç ile hareketlenen araçlar ile vereceği eğitim sonucunda, özellikle karşıdan karşıya geçme, trafik ışıkları ve anlamları gibi başlıca önemli konularda çocukların yetkinliğini amaçlamaklamaktadır.

 

PLANETARYUM UZAY ÇADIRI

    KİDSZEM, aktivite merkezimizde okul öncesi çocuklarımız için özel tasarlanmış şişme çadırlara 40 kişilik çocuk gruplarını yaklaşık 20 dakikalık seansları halinde aldığımız öğretirken eğlendirdiğimiz çok özel bir eğitim hizmetimizdir. en basit anlamda ve yapısal olarak, planetaryum ( gezegen evi), çeşitli gök cisimlerini ve onların uzay boşluğundaki hareketlerini bir seyirci topluluğuna izletebilmek için özel olarak tasarlanmış bir sinema salonu olarak tarif edilebilinir. Ancak bu salonun yansı (projeksiyon) aracı klasik bir sinema makinesinden çok daha karmaşıktır.

 

ANİMASYON HOLOGRAM KONSER ETKİNLİĞİ

hologram konser etkinliğimizde çocuklarımız için ayrılmış salonumuzda renkli ışıklar ve bütüleyici lazer gösterimleri eşliğinde özel olarak tasarlanmış konser sahnemizde eliren karakterlerimiz çocuklar için şarkı söylemektedirler. popstar karakterimiz lina ve sevimli hayvan karakterlerimiz tarafınca uzman kişilerce hazırlanmış sözleri eğirsel içerikten oluşan şarkıları çocuklarımıza söylerken onlarla aynı zamanda iletişime geçmektedirler. konser şarkılarımız ise, öğretmen, anne , temizlik ve hijyen, okul sevgisi gibieğitsel konuladan ibarettir.

 

KUM BOYAMA VE GÖRSEL SANATLAR UYGULAMA ATÖLYESİ & AKIL OYUNLARI KÖŞESİ

KİDSZEM, aktivite merkezinde çocuklarımızın el becerileri ve hayal dünyalarını geliştirici bir çok çalışma da çocuklarımız ve eğtimcilerimizin hizmetine sunulmuştur. kumboyama dn mozaik taş kaplamaya , çeşitli maket yapımlarından akıl oyunları köşesine kadar düşünülmüş ve çocuklarımız için sergilenmiştir.

 

SURVİVOR YARIŞ PARKURU

survivor kidszem etkinliğimiz çocuklarımız için çok eğlenceli bir parkurda arkadaşları ile grup yarışlarmaları yapma fırsatı buldukları bir kulvardır. 15 mt uzunluğundaki parkurumuzda çocuklarımız engelleri aşmanın verdiği özgüven ile mutlu olacaklardır.çocuklarımızın motor gelişimine, fiziksel hareket

 

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

söz konusu ziyaretler belirli bir program dahilinde ve siz değerli eğitimciler ile yapılacak koordine ile gerçekleşecek olup, her kurum ziyareti ortalama 120 ile 180 dk aralığındadır. kampüs ziyaretine dahil olan her öğrenci tabloda belirtilen tüm aktivitelere katılabilir.

Özel Günler

Aktivite Merkezi

Muhteşem bir parti için çocuğunuz hayallerini dile getirmeniz yeterli olacaktır. Doğum günü pastasından , supriz hediyelere, balon süslemeden, palyaço ve animatöre kadar tüm ayrıntıların düşünüldüğü partilerde, çocuğunuza ve arkadaşlarına özel bir gün yaşatmak için...

Survivor Kids

Aktivite Merkezi

Çeşitli engelleri aşmanın kattığı özgüven ile kendilerini zorlu bir mücadelenin içinde bulacaklar. ister grup ister bireysel yarışma formatında oluşturulan etkinlikte çocuklarımızın motor gelişimi ve engelleri aşmanın vermiş olduğu özgüven gelişimi hedeflenmiştir

Okul Organizasyonları

Aktivite Merkezi

hizmet vermiş olduğunuz okul öncesi çocuklarının farkında olmadığınız zekalarını KİDSZEM ile birlikte ortaya çıkarmaya ve onlara eğlence dolu anlar yaşatmaya ne dersiniz. söz konusu ziyaretler belirli bir program dahilinde ve siz değerli eğitimciler ile yapılacaktır..

Planetaryum (3d Sinema)

Aktivite Merkezi

Çocukların popstar ı lina ve sevimli hayvan karakterler ( panda ayıcık, robot ve tavşan ) çocuklarımız için özel hazırlanmış eğitsel içerikli sözlerden oluşan şarkılar ile eğlenerek dans ederek enerjilerini atıyor ve arkadaşları ile unutulmaz zaman geçiriyrlar.

Referanslarımız

To Top ↑